Kategorie

Ostatnie wpisy

raty

Akcesoria dla mam

Ważną część naszej oferty stanowią akcesoria dla mam. W sprzedaży posiadamy m.in. produkty do pielęgnacji piersi oraz bieliznę.
Wszystkie artykuły pochodzą od znanych i cenionych w branży producentów, co jest najlepszą gwarancją ich jakości oraz komfortu użytkowania.
Swoją ofertę akcesoriów dedykujemy zarówno Paniom będącym w ciąży, tym które właśnie urodziły i znajdują się w okresie połogu, jak również wszystkim innym, którym zależy na zdrowym i bezpiecznym rozwoju potomstwa.
Dla mamy
Dla mamy
Pokazano 1-18 z 117 pozycji
Wkładki laktacyjne Ultra Dry 30szt NUK
  • Obniżka
  • Nowy

Wkładki laktacyjne Ultra Dry 30szt NUK

Wkładki laktacyjne NUK Ultra Dry 30 szt.

Idealnie dopasowane, optymalnie ukształtowane,

z gładką zewnętrzną powierzchnią oraz paskiem samoprzylepnym. 

Miękkie, z podwyższoną chłonnością.

Bezpieczne i dyskretne.

8,99 zł 8,54 zł -5%
Wkładki laktacyjne Comfort 100+40 szt. GRATIS BabyOno
Produkt na zamówienie

Wkładki laktacyjne Comfort 100+40 szt. GRATIS BabyOno

Wkładki laktacyjne Comfort są niezwykle przewiewne, a delikatne warstwy doskonale chłoną nadmiar wytwarzanego pokarmu, chroniąc wrażliwe piersi skóry przed podrażnieniem. Ultra cienkie wkładki zapewniają komfort i dyskrecję noszenia. Dla zachowania właściwej higieny każda wkładka pakowana jest w osobny woreczek.

33,99 zł
Wkładki laktacyjne 24 szt.  AVENT
Dostępny

Wkładki laktacyjne 24 szt. AVENT

Jednorazowe wkładki laktacyjne ułatwiają karmienie piersią. Faktura plastra miodu, niezwykle cienkie i chłonne wnętrze oraz oddychająca struktura zapobiegająca przeciekaniu. Gwarancja suchości i komfortu przez cały dzień.

14,00 zł