Kategorie

Kategorie blogu

Ostatnie wpisy

Laktatory

Laktatory

Pokazano 1-16 z 16 pozycji
Oczekiwanie na dostawę

Swing Pojedynczy laktator...

Laktator Swing jest najmniejszym i najlżejszym laktatorem marki Medela do odciągania 2-fazowego. Ustaw laktator Swing na stole, zamocuj do kieszeni lub paska za pomocą klipsa bądź zawieś na pasku na szyi, czy też na ramieniu – to Ty decydujesz, jaka pozycja jest dla Ciebie najwygodniejsza.

605,00 zł
Oczekiwanie na dostawę

Swing Maxi Podwójny...

Jeśli szukasz przenośnego laktatora podwójnego, ale cena modelu Medela Freestyle przekracza Twoje możliwości finansowe, rozważ zakup laktatora Swing maxi.

799,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Pojedynczy laktator...

Najwygodniejszy laktator marki Philips Avent - możesz usiąść wygodnie i bez konieczności nachylania się do przodu pozwolić, aby miękka nakładka masująca delikatnie stymulowała wypływ mleka.

535,00 zł
dostępny

Laktator ręczny z serii...

Usiądź wygodnie i pozwól, aby miękka nakładka masująca delikatnie stymulowała wypływ mleka. Laktator ręczny składa się z niewielu części, więc łatwo go złożyć, użytkować oraz czyścić. Jego niewielkie wymiary i waga sprawiają, że jest idealnym towarzyszem podróży.

177,00 zł
dostępny

Laktator ręczny Basic Canpol

Prosty w obsłudze ręczny laktator Basic marki Canpol - jest intuicyjny i łatwy w montażu. Niewielka ilość elementów laktatora ułatwia utrzymanie go w czystości.

59,00 zł
dostępny

Laktator elektryczny...

Laktator elektryczny nowej generacji pozwala na bardzo skuteczne i dokładne odciąganie pokarmu bez zbędnego wysiłku. Pomaga i reguluje laktację.

249,00 zł
  • Nowy
dostępny

Laktator elektryczny 3w1...

Unikalna trójfazowy system, dopasowany do rytmu Twojego ciała. Laktator elektryczny NATURAL NURSING zapewnia wysoki komfort oraz wydajność użytkowania.

229,00 zł
  • Nowy
dostępny

Laktator elektroniczny...

LOVI Prolactis to profesjonalne wsparcie w rozwiązywaniu problemów laktacyjnych dla mam aktywnych zawodowo, regularnie odciągających pokarm.

439,00 zł
Oczekiwanie na dostawę

Harmony Pump& Feed Set...

Zestaw do odciągania i podawania pokarmu Medela Harmony - zawiera laktator, Calmę oraz wkładki laktacyjne - to wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć odciąganie pokarmu i karmienie dziecka. Pojedynczy ręczny laktator Harmony przeznaczony jest dla matek, które karmią tylko piersią. Doskonale sprawdza się podczas podróży lub jako zastępstwo dla laktatora elektrycznego.

265,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Harmony Laktator ręczny Medela

Pojedynczy ręczny laktator Harmony przeznaczony jest dla mam, które karmią tylko piersią. Doskonale sprawdza się podczas podróży lub jako zastępstwo dla laktatora elektrycznego.

159,00 zł
Oczekiwanie na dostawę

Freestyle Podwójny...

Laktator Freestyle to idealnie mieszczący się w dłoni innowacyjny i w dodatku podwójny elektryczny laktator o niezwykłej wydajności charakteryzującej wszystkie produkty tej marki. Posiada wiele przydatnych funkcji i gwarantuje prawdziwą mobilność, swobodę i elastyczność. Doskonale sprawdzi się dla każdej mamy bliźniaków.

1 290,00 zł