Kategorie

Kategorie blogu

Ostatnie wpisy

Laktatory

Laktatory

Pokazano 1-11 z 11 pozycji
  • Nowy
Oczekiwanie na dostawę

Swing Pojedynczy laktator...

Laktator Swing jest najmniejszym i najlżejszym laktatorem marki Medela do odciągania 2-fazowego. Ustaw laktator Swing na stole, zamocuj do kieszeni lub paska za pomocą klipsa bądź zawieś na pasku na szyi, czy też na ramieniu – to Ty decydujesz, jaka pozycja jest dla Ciebie najwygodniejsza.

605,00 zł
  • Nowy
Oczekiwanie na dostawę

Swing Maxi Podwójny...

Jeśli szukasz przenośnego laktatora podwójnego, ale cena modelu Medela Freestyle przekracza Twoje możliwości finansowe, rozważ zakup laktatora Swing maxi.

799,00 zł
  • Nowy
Ostatnie sztuki w magazynie

Pojedynczy laktator...

Najwygodniejszy laktator marki Philips Avent - możesz usiąść wygodnie i bez konieczności nachylania się do przodu pozwolić, aby miękka nakładka masująca delikatnie stymulowała wypływ mleka.

535,00 zł
  • Nowy
dostępny

Laktator ręczny z serii...

Usiądź wygodnie i pozwól, aby miękka nakładka masująca delikatnie stymulowała wypływ mleka. Laktator ręczny składa się z niewielu części, więc łatwo go złożyć, użytkować oraz czyścić. Jego niewielkie wymiary i waga sprawiają, że jest idealnym towarzyszem podróży.

177,00 zł
  • Nowy
dostępny

Laktator ręczny Basic Canpol

Prosty w obsłudze ręczny laktator Basic marki Canpol - jest intuicyjny i łatwy w montażu. Niewielka ilość elementów laktatora ułatwia utrzymanie go w czystości.

65,00 zł
  • Nowy
dostępny

Laktator elektryczny...

Laktator elektryczny nowej generacji pozwala na bardzo skuteczne i dokładne odciąganie pokarmu bez zbędnego wysiłku. Pomaga i reguluje laktację.

W prezencie opakowanie wkładek laktacyjnych soft 40 szt. 1/651

259,00 zł
  • Nowy
Oczekiwanie na dostawę

Harmony Pump& Feed Set...

Zestaw do odciągania i podawania pokarmu Medela Harmony - zawiera laktator, Calmę oraz wkładki laktacyjne - to wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć odciąganie pokarmu i karmienie dziecka. Pojedynczy ręczny laktator Harmony przeznaczony jest dla matek, które karmią tylko piersią. Doskonale sprawdza się podczas podróży lub jako zastępstwo dla laktatora elektrycznego.

265,00 zł
  • Nowy
Ostatnie sztuki w magazynie

Harmony Laktator ręczny Medela

Pojedynczy ręczny laktator Harmony przeznaczony jest dla mam, które karmią tylko piersią. Doskonale sprawdza się podczas podróży lub jako zastępstwo dla laktatora elektrycznego.

159,00 zł
  • Nowy
Oczekiwanie na dostawę

Freestyle Podwójny...

Laktator Freestyle to idealnie mieszczący się w dłoni innowacyjny i w dodatku podwójny elektryczny laktator o niezwykłej wydajności charakteryzującej wszystkie produkty tej marki. Posiada wiele przydatnych funkcji i gwarantuje prawdziwą mobilność, swobodę i elastyczność. Doskonale sprawdzi się dla każdej mamy bliźniaków.

1 290,00 zł