Lista produktów marki BeSafe

BeSafe to wiodąca norweska firma jeśli chodzi o rozwój i produkcję wysokiej jakości fotelików samochodowych dla dzieci oraz produktów związanych z bezpieczeństwem na drodze. Swoje foteliki opracowuje już od ponad 50 lat.
Wizją marki jest brak poszkodowanych dzieci w wypadkach drogowych. Mając na uwadze swą wizję BeSafe tworzy swoje produkty tak, aby spełniały rygorystyczne wymagania dotyczące bezpieczeństwa, a zarazem były łatwe w obsłudze i jak najbardziej komfortowe dla dzieci.
Produkty marki cechują się innowacyjnością i funkcjami poprawiającymi bezpieczeństwo.BeSafe intensywnie współpracuje z instytutami badawczymi, organizacjami promującymi bezpieczeństwo drogowe i instytucjami medycznymi, związanymi z ruchem drogowym na całym świecie.
Myślą przewodnią marki jest stwierdzenie, iż foteliki montowane tyłem do kierunku jazdy są 5x bezpieczniejsze.
BeSafe zaleca, by dzieci podróżowały tyłem do kierunku jazdy tak długo, jak to możliwe, a najlepiej do czwartego roku życia.
Wszystkie foteliki BeSafe przechodzą niezależne wyniki testów przeprowadzane przez niezależne instytuty testowe. Na szczególną uwagę zasługuje innowacyjna koncepcja iZi Modular przetestowana przez ADAC / Stiftung Warentest w 2016 roku i osiągnęła świetne wyniki "Bardzo dobry" i "Dobry" w kategorii bezpieczeństwo oraz ogólny wynik "Dobry" dla wszystkich kategorii testu.
Ponadto w 2018 roku fotelik iZi Flex FIX i-Size był pierwszym fotelikiem z wysokim oparciem, zatwierdzonym przez normę UN R129, który kiedykolwiek został uwzględniony w teście i uzyskał ocenę "Dobrą" we wszystkich testowanych kategoriach. Jest to jedyny fotelik w teście, któremu udało się połączyć wyjątkowy wynik zderzenia bocznego 1,2 z doskonałym rezultatem "miejsca dla dziecka" i "wykorzystania przestrzeni w samochodzie".
BeSafe posiada w swojej ofercie szereg akcesoriów zapewniających Tobie i Twojemu dziecku bezpieczeństwo w ruchy drogowym oraz ochronę wnętrza Twojego samochody m.in. lusterko do obserwacji dziecka, ochraniacze foteli samochodowych, osłonki przeciwsłoneczne, ochraniacze fotelików samochodowych czy łącznik szelek.
Również znany przez wielu przyszłych rodziców Adapter do pasów bezpieczeństwa dla kobiet w ciąży zapewniający prawidłową pozycję pasa biodrowego w samochodzie jest produktem BeSafe. Przypominamy, iż istnieje możliwość wypożyczenia lub zakupu adaptera w naszym sklepie stacjonarnym.

Sorry for the inconvenience.

Search again what you are looking for