Kategorie

Ostatnie wpisy

raty

Artykuły dla niemowląt 

Szalenie istotną część naszej oferty stanowią artykuły i akcesoria dla niemowląt. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rodziców i dokładamy starań, aby nasz asortyment w tym zakresie był zróżnicowany tak, aby odpowiadał jak najszerszemu gronu odbiorców oraz różnym potrzebom maluszków. 

Decydując się na skorzystanie z oferty naszego sklepu z artykułami dla niemowląt, mają Państwo gwarancję, że wszystkie zakupione produkty są bezpieczne oraz posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty.

Smoczki i butelki

Zarówno smoczki, jak i butelki stanowią absolutny „must-have” każdej niemowlęcej wyprawki. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest ich odpowiednie dobranie, dlatego nasza oferta w tym zakresie charakteryzuje się dużą różnorodnością. Kupią u nas Państwo zarówno nowoczesne smoczki dynamiczne, jak również klasyczne smoczki od producentów, firm: BIBI czy Dr Brown. 

Oferujemy również, wygodne w użyciu i codziennej pielęgnacji, butelki dla niemowląt AVENT oraz dedykowane im smoczki oraz inne tego typu produkty. 

W trakcie tworzenia naszej oferty nie zapomnieliśmy również o nieco starszych dzieciach. To właśnie z myślą o nich uzupełniliśmy nasz asortyment o zestawy kolorowych sztućcówkubki MEDELA czy krzesełka do karmienia. 

Gwarantujemy że każdy rodzic – nawet ten najbardziej wymagający – znajdzie w ofercie naszego sklepu z artykułami dla dzieci i niemowląt, rozwiązanie odpowiadające jego potrzebom i wymaganiom. Zapewniamy szeroki wybór dostępnych produktów, atrakcyjne ceny oraz szybką wysyłkę. 

Dla niemowląt
Dla niemowląt
Pokazano 1-18 z 1629 pozycji
Łańcuszek do smoczka Rabbit LOVI
Oczekiwanie na dostawę

Łańcuszek do smoczka Rabbit LOVI

Łańcuszek wyposażony został w praktyczny klips, który umożliwia stabilne i mocne przymocowanie do ubranka dziecka, chroniąc smoczek przed zabrudzeniem lub zgubieniem.

16,00 zł