Lista produktów marki Tiny Love

Producent zabawek kształtujących rozwój Twojego dziecka już od narodzin.

Dzięki systemowi "7 Elementów Rozwoju" zabawki marki Tiny Love kształtują różne umiejętności Twojego dziecka. Marka w swej ofercie posiada m.in: karuzele, maty, akcesoria do wózków oraz fotelików, interaktywne książeczki i zabawki, które zdobyły niejednokrotnie uznanie dzieci i rodziców na całym świecie. Marka jest ekspertem na rynku zabawek rozwojowych, ponieważ jej twórcy wierzą, iż do prawidłowego rozwoju dziecko potrzebuje nie tylko odpowiedniego odżywiania, ale również zabawek przyczyniających się i zachęcających do rozwijania zdolności poznawczych, zmysłów, umiejętności motorycznych oraz sfery emocjonalnej.

Projektor pozytywka z sensorem płaczu Jeż Tiny Love
dostępny

Projektor pozytywka z...

Projektor dla idealnego snu Twojego maluszka! Spraw, by Twój maluszek łagodnie odpłynął w krainę dobrych snów przy uspokajającym świetle i kojących dźwiękach muzyki...

169,00 zł
Mata interaktywna Safari 3w1 Tiny Love
Dostępny

Mata interaktywna Safari...

Mata interaktywna 3w1 Safari to przytulne i bezpieczne gniazdko dla Twojego maleństwa z delikatnymi brzegami, które oferuje komfort i spokój zarówno dziecku, jak i rodzicom. Przesuwane łuki regulują przestrzeń pozwalając na zmianę trybu użytkowania w zależności od potrzeb rosnącego dziecka.

160,00 zł
Leżaczek - krzesełko 3w1 Close to Me Tiny Love
Dostępny

Leżaczek - krzesełko 3w1...

Zacieśnij więź, odkrywaj i ucz się. Rodzice chcą, aby ich dziecko przebywało obok nich w dowolnym miejscu w domu, by móc utrzymać stały kontakt wzrokowy z dzieckiem oraz ciągłą interakcję. Niezależnie od tego czy siedzisz czy stoisz, dziecko może znajdować się w zasięgu Twojego wzroku.

699,00 zł
Króliczek Trio gryzak - grzechotka Tiny Love
Dostępny

Króliczek Trio gryzak -...

Króliczek Trio to wielofunkcyjna zabawka, która pełni funkcję grzechotki, gryzaczka, z szeleszczącymi elementami oraz lustereczkiem, zachęcając dziecko do zabawy.

38,00 zł
Interaktywne jabłuszko - Odkrywaj i baw się Tiny Love
dostępny

Interaktywne jabłuszko -...

Interaktywne jabłuszko to ekscytująca zabawka rozwojowa stworzona z myślą o Twoim maleństwie - jabłuszko turla się, gdy jest zamknięte oraz inspiruje gdy jest otwarte.

49,90 zł