Lista produktów marki Baby Jogger

Marka powstała jako odpowiedź na potrzeby dzieci i oczekiwania rodziców. Misją marki jest wyjście naprzeciw coraz większym wymaganiom, które stawiają rodzice, ale głównym założeniem jest zapewnienie najwyższego komfortu podróżowania dzieciom. W ofercie marki znajdziemy wózki wielofunkcyjne, wózki dla aktywnych, wózki bliźniacze, foteliki samochodowe oraz akcesoria do wózków.

Amerykańska marka z 30-letnim doświadczeniem w Stanach Zjednoczonych teraz podbija Polski rynek! W ich ofercie znajdują się najwyższej jakości wózki przeznaczone nie tylko dla aktywnych rodziców, ale i dla tych, którzy cenią innowacyjne i nowatorskie rozwiązania. Wózki Baby Jogger cechują się niewątpliwie nowoczesną i sportową stylistyką oraz niezwykłą funkcjonalnością. Nowatorskim rozwiązaniem marki jest unikatowy system składania "pociągnij i złóż", który umożliwia złożenie wózka prostym ruchem pociągnięcia za pasek. Marka jako pierwsza wyznaczyła nowy trend w designie wózków, tworząc pierwszy wózek trójkołowy do joggingu. Od tego momentu nieustannie doskonali coraz to nowsze rozwiązania techniczne, aby w pełni odpowiedzieć na potrzeby obecnie zabieganych rodziców. Wszystkie wózki począwszy od etapu projektowania cechują się niezwykłą starannością wykonania oraz najwyższą jakością materiałów. Potwierdzeniem tego jest dożywotnia gwarancja na ramy wózków.

City Mini 4-kołowy Sand/Stone 4W Wózek Spacerowy Baby Jogger
  • Wyprzedaż!
Produkt na zamówienie

City Mini 4-kołowy Sand/Stone 4W Wózek Spacerowy Baby Jogger

City Mini 4-kołowy to lekki, nowoczesny wózek posiadający unikatowy system składania pozwalający na złożenie wózka prostym ruchem pociągnięcia za pasek. Konstrukcja wózka oparta na 4 kółkach, czyni go idealnym wyborem dla rodziców ceniących tradycyjną stylistykę.

849,00 zł