Lista produktów marki Microlife

  • Nowy
Oczekiwanie na dostawę

Termometr bezdotykowy NC200...

NOWOŚĆ! Termometr bezdotykowy Microlife NC200 to wysokiej jakości urządzenie, które wykorzystuje najnowsze technologie i jest sprawdzone zgodnie z międzynarodowymi standardami.

159,00 zł
  • Obniżka
  • Nowy
dostępny

Termometr bezdotykowy NC150...

Wysokiej jakości elektroniczny termometr bezdotykowy przeznaczony jest do pomiaru temperatury ciała - W PREZENCIE OTRZYMUJĄ PAŃSTWO ETUI I TERMOMETR ELEKTRONICZNY MT16F1!

169,00 zł 149,00 zł
  • Nowy
dostępny

Przenośny inhalator...

Przenośny inhalator membranowy NEB 800 charakteryzuje się wysoką wydajnością, ponadto jest niezwykle cichy oraz lekki. Cechuje go szybki proces inhalacji oraz niewielkie rozmiary cząsteczek rozpylanego leku. Można nim podawać wszystkie leki do inhalacji za wyjątkiem NEBUDOSE Hialurnic i Hypertonic!

279,00 zł
  • Nowy
dostępny

Inhalator NEB 100B...

Inhalator NEB 100B o wysokiej wydajności, przeznaczony jest do użytku dla całej rodziny. Charakteryzuje się szybkim procesem inhalacji oraz niewielkimi rozmiarami cząsteczek rozpylanego leku.

139,00 zł
  • Nowy
Oczekiwanie na dostawę

Inhalator i irygator 2w1...

Profesjonalny inhalator i irygator 2w1 przeznaczony do użytku dla całej rodziny do stosowania podczas leczenia astmy, chronicznego bronchitu oraz innych schorzeń układu oddechowego. Wyposażony jest w dwusystemowy nebulizator. Cały zestaw umożliwia inhalację dróg oddechowych oraz irygację zatok przynosowych i czołowych.

269,00 zł