Kategorie

Ostatnie wpisy

raty

Foteliki samochodowe 

Fotelik samochodowy to obowiązkowy element każdej wyprawki dziecięcej. Odpowiednio dobrany, gwarantuje bezpieczną oraz wygodną podróż zarówno dla malucha, jak i jego rodziców. Warto zdawać sobie sprawę, że polski ustawodawca nakłada obowiązek przewożenia dzieci w fotelikach samochodowych, a co za tym idzie – inwestycja w odpowiedni fotelik nie jest dobrą wolą kierowcy, a jego prawnym obowiązkiem. 

Foteliki samochodowe BeSafe Izi GO oraz Espiro

W naszej ofercie znajdują się m.in. wyjątkowo bezpieczne i ergonomiczne foteliki samochodowe BeSafe Izi Go oraz foteliki samochodowe Espiro. Do ich produkcji wykorzystywane są najwyższej jakości materiały, gwarantujące komfort przewożenia malucha. 

Użycie lekkich, ale wytrzymałych, materiałów to gwarancja wygody dla rodziców. Oferowane przez nas foteliki nie są ciężkie, dzięki czemu ich przenoszenie nie będzie stanowiło problemu a sam proces instalacji w samochodzie zaliczany jest do wyjątkowo łatwych i mało uciążliwych. 

Na każdy zakupiony u nas fotelik, niezależnie od tego czy mowa o foteliku samochodowym, BeSafe Izi Go, foteliku Espiro czy jakimkolwiek innym, otrzymają Państwo gwarancję. Oferujemy również pomoc podczas wyboru idealnego modelu, odpowiadającemu wadze oraz wzrostowi Waszego malucha. 

Zapraszamy do zakupów. 

Foteliki samochodowe
Foteliki samochodowe
Pokazano 1-18 z 115 pozycji