Kategorie

Ostatnie wpisy

raty

Foteliki samochodowe 

Fotelik samochodowy to obowiązkowy element każdej wyprawki dziecięcej. Odpowiednio dobrany, gwarantuje bezpieczną oraz wygodną podróż zarówno dla malucha, jak i jego rodziców. Warto zdawać sobie sprawę, że polski ustawodawca nakłada obowiązek przewożenia dzieci w fotelikach samochodowych, a co za tym idzie – inwestycja w odpowiedni fotelik nie jest dobrą wolą kierowcy, a jego prawnym obowiązkiem. 

Foteliki samochodowe dla każdej grupy wagowej - od niemowlaka po starszaka

W naszej ofercie znajdują się m.in. wyjątkowo bezpieczne i ergonomiczne foteliki samochodowe dla niemowląt BeSafe Izi Go Modular X1 i-Size oraz m.in. foteliki samochodowe Britax dla starszych dzieci. Do ich produkcji wykorzystywane są najwyższej jakości materiały, gwarantujące komfort przewożenia dzieci.

Użycie lekkich, ale wytrzymałych, materiałów to gwarancja wygody dla rodziców. Oferowane przez nas foteliki nie są ciężkie, dzięki czemu ich przenoszenie nie będzie stanowiło problemu a sam proces instalacji w samochodzie zaliczany jest do wyjątkowo łatwych i mało uciążliwych. 

Na każdy zakupiony u nas fotelik otrzymują Państwo gwarancję. Oferujemy również pomoc podczas wyboru idealnego modelu, odpowiadającemu wadze oraz wzrostowi Waszego dziecka.

Zapraszamy do zakupów!

Foteliki samochodowe
Foteliki samochodowe
Pokazano 1-18 z 168 pozycji
UNIVERSAL FIX Fotelik samochodowy 0-36kg Night Black ZOPA
Oczekiwanie na dostawę

UNIVERSAL FIX Fotelik samochodowy 0-36kg Night Black ZOPA

Fotelik samochodowy, który rośnie wraz z dzieckiem. Można go używać już od narodzin aż do osiągnięcia przez dziecko 12 lat. W każdej dostępnej wersji oferuje dzieciom najwyższy poziom bezpieczeństwa, dzięki głębokim, obitym tapicerką ścianom bocznym.

669,00 zł