Lista produktów marki Miniland

Termos 500ml stalowy próżniowy Miniland
Dostępny

Termos 500ml stalowy...

Bardzo praktyczny termos nadający się do przewożenia gorących lub zimnych napojów, idealny do przygotowywania jedzenia w trakcie podróży.

59,00 zł
Pojemniki hermetyczne z opakowaniem izotermicznym - różowe 2 x 250ml Miniland
Dostępny

Pojemniki hermetyczne z...

Pojemniki hermetyczne z opakowaniem izotermicznym to doskonałe rozwiązanie do przechowywania żywności w domu oraz do karmienia dziecka w dowolnym miejscu - szczególnie polecane w podróży.

55,00 zł
Oczyszczacz powietrza Baby Pur Miniland
Dostępny

Oczyszczacz powietrza Baby...

Oczyszczacz powietrza dzięki sześciu poziomom filtrowania, wychwytującym szkodliwe cząsteczki o wielkości do 3 mikronów, gwarantuje wysoki poziom czystości powietrza.

609,00 zł
Mówiący termometr bezdotykowy, wielofunkcyjny Miniland
Dostępny

Mówiący termometr...

Zapisuj temperaturę używając aplikacji eMyBaby, dzięki której termometr komunikuje się ze smartfonem lub tabletem, by zapisać zmierzony pomiar. W ten sposób możesz monitorować temperaturę każdego dnia o każdej porze. Posiada także możliwość zmierzenia pomiaru bez połączenia z aplikacją.

185,00 zł
Kamera kompatybilna z elektroniczną nianią 3.5 Miniland
Dostępny

Kamera kompatybilna z...

Dodatkowa kamera kompatybilna z cyfrowymi nianiami Miniland to doskonałe rozwiązanie do obserwowania różnych pomieszczeń, części domu na tym samym monitorze.

319,00 zł
Cyfrowa niania elektroniczna z dotykowym ekranem 3.5" Miniland
Dostępny

Cyfrowa niania...

Nowatorska, cyfrowa, wielofunkcyjna elektroniczna niania ze średnim ekranem i dostępem przez Internet - 3,5" kolorowy ekran LCD.

819,00 zł