Lista produktów marki Dr Brown's

Dr Brown's to nowatorska firma z USA działająca od 1996 roku, która tworzy niepowtarzalne produkty w dziedzinie techniki karmienia niemowląt.
Marka znana jest na całym świecie z pierwszej na rynku butelki z rurką odpowietrzającą, która miała chronić dziecko przed dostawaniem się pęcherzyków powietrza do brzuszka.
Pomysł okazał się przełomem i w 1997 roku butelka, której twórcą systemy jest dr Craig Brown została opatentowana. Od tego momentu butelki Dr Brown's zdobyły wiele nagród i szeroki rozgłos oraz zostały docenione przez specjalistów z całego świata.

Skuteczność produktów jest stale potwierdzana przez miliony zadowolonych klientów. Marka ciągle prowadzi badania nas swoimi produktami i wprowadza udoskonalenia czego przykładem jest seria butelek "Options+" - to najnowszy produkt Dr Brown's z nowym silikonowym smoczkiem do butelki, przypominającym pierś mamy. Butelka wciąż posiada swój innowacyjny system antykolkowy, który zmniejsza występowanie kolek, odbijania oraz gazów u dzieci. Przypominamy - butelkę można używać z systemem lub bez.
W ofercie marki znajdziemy również: smoczki uspokajające, gryzaki, akcesoria do butelek, kubki oraz akcesoria do karmienia.

Sorry for the inconvenience.

Search again what you are looking for