Lista produktów marki Vtech

Firma działa na rynku od roku 1976 i jest liderem w zakresie akcesoriów dla dzieci - głównie specjalizuje się w nianiach elektronicznych.

Głównym celem firmy jest stwarzanie nowatorskich oraz trwałych produktów, skupionych na innowacyjności, ciekawym wzornictwie, ale także na nienagannej jakości. Produkty marki Vtech cechuje trwałość oraz bezpieczeństwo, co jest kluczowe dla przyszłych oraz obecnych już rodziców.

DM1211 Cyfrowa niania elektroniczna VTECH
Oczekiwanie na dostawę

DM1211 Cyfrowa niania elektroniczna VTECH

Niania elektroniczna DM1211 to przenośny zestaw składający się z nadajnika oraz odbiornika. Wyposażony w funkcję lampki nocnej oraz uspokajające kołysanki. Bezpośrednio na wyświetlaczu odbiornika sprawdzisz temperaturę panującą w pokoju, a dzięki klipsowi łatwo przymocujesz odbiornik do paska czy spodni i zajmiesz się czynnościami domowymi.

219,00 zł
DM1111 Cyfrowa niania elektroniczna VTECH
Oczekiwanie na dostawę

DM1111 Cyfrowa niania elektroniczna VTECH

Niania elektroniczna DM1111 to przenośny zestaw składający się z nadajnika oraz odbiornika, który można wykorzystać do kontroli dziecka z innego pokoju. Dzięki nowoczesnej, cyfrowej transmisji DECT usłyszysz każdy dźwięk z pokoju. Dzięki klipsowi na pasek na odbiorniku rodzica, każda czynność domowa będzie wykonywana z łatwością.

139,00 zł
BM4600 Cyfrowa niania elektroniczna z kamerą VTECH
Oczekiwanie na dostawę

BM4600 Cyfrowa niania elektroniczna z kamerą VTECH

Niania wideo BM4600 to świetne urządzenie do dyskretnego monitowania maluszka. Ma przyjazny wygląd sowy, dlatego nie tylko pełni funkcję praktyczną, ale jest także niepowtarzalnym dodatkiem do pokoju dziecięcego. Dziecko czuje się swobodnie, a Ty masz bezpośredni podgląd na to co się dzieje w jego pokoju.

829,00 zł