Lista produktów marki Avionaut

Polska firma od lat zaangażowana w branżę produktów dla dzieci.
Produkty tworzone przez markę powstają z myślą o bezpieczeństwie na najwyższym światowym poziomie. Avionaut jest producentem najlżejszego na świecie fotelika dla niemowląt - Avionaut PIXEL - 2,5kg. Dzięki wykorzystanemu kompozytowi (EPP) zredukowano wagę do minimum.
Marka stawia na regularne testy swoich produktów  w wielu laboratoriach niezależnych organizacji na Świecie oraz w Europie.
Oprócz bezpieczeństwa dostajemy również ciekawe wzornictwo i design z najwyższej półki, a także tapicerkę najwyższej jakości.


Marka stawia na zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie bezpiecznego przewożenia dzieci w samochodzie oraz fotelików samochodowych.
To oni - eksperci - nieustannie tworzą nowe rozwiązania i technologie. Avionaut dla zarówno o jakość wykonania swoich produktów, jak i o wygodę użytkowników.
Istotną kwestią jest dla nich, to jak dziecko czuje się w foteliku.
Produktami zasługującymi na szczególną uwagę są bez wątpienia Baza IQ ISOFIX opracowana dla fotelików Avionaut PIXEL i AeroFIX, która wykorzystuje opatentowane rozwiązanie z jednym gniazdem.