Komplet serwisowy 1 zaworek + 2 membranki Medela
  • Komplet serwisowy 1 zaworek + 2 membranki Medela
  • Komplet serwisowy 1 zaworek + 2 membranki Medela

Dostępny

Komplet serwisowy 1 zaworek + 2 membranki Medela

Zestaw części zapasowych, w skład którego wchodzą - jeden zaworek oraz dwie membranki.

34,90 zł
Brutto
Ilość

raty

Części (1 zaworek + 2 membranki) serwisowe pasują do wszystkich laktatorów Medela (z wyjątkiem Freestyle).

Niezwykle istotna dla poprawnego działania laktatora jest dbałość o stan i higienę zaworka oraz membranki.

Ze względu na często powtarzające się sytuacje zagubienia lub uszkodzenia tych części zapasowych, firma Medela postanowiła wprowadzić na rynek bardzo atrakcyjny cenowo zestaw, w skład którego wchodzi 1 zaworek oraz 2 membranki.

Poniżej przypominamy zasady, których przestrzeganie pozwoli długo i bezproblemowo korzystać z laktatorów marki Medela:

  • Po każdym użyciu odciągacza należy rozmontować wszystkie części wykonane z tworzywa (szczególnie należy pamiętać o zdjęciu membranki z zaworka), a następnie dokładnie umyć w ciepłej wodzie z dodatkiem detergentu, kilkukrotnie wypłukać w bieżącej czystej wodzie, a potem rozłożone wysuszyć.
  • Jeżeli części te nie zostaną dokładnie odtłuszczone, pozostający tłuszcz stanie się pożywką dla bakterii, a powiększająca się z dnia na dzień warstewka brudu spowoduje mniejszą efektywność odciągacza, a nawet całkowicie uniemożliwi korzystanie z niego lub go uszkodzi.
  • Jeżeli w czasie odciągania pokarmu mleko w butelce się pieni oznacza to, że zaworek i/lub membranka są zanieczyszczone lub uszkodzone.
  • Użytkowanie laktatora z zanieczyszczonym lub uszkodzonym zaworkiem i/lub membranką skutkuje obniżeniem efektywności odciągacza i może doprowadzić do trwałego uszkodzenia urządzenia.
800.0728
1 Przedmiot