Ostatnie wpisy

 • Jak działają pasy poporodowe?
  Jak działają pasy poporodowe?
  23 Wyświetlenia Polubienia

  Powrót do formy po ciąży i porodzie najczęściej łączy się z problemami z nadwagą oraz nieestetycznymi rozstępami i bliznami. W przypadku porodów poprzez cesarskie cięcie kłopotem są często trudno gojące się rany. Z pomocą przychodzą pasy poporodowe. Wszystkiego, co warto o nich wiedzieć, dowiesz się z naszego wpisu.  

  Więcej
 • Wyjazd z dzieckiem. Wybór łóżeczka turystycznego
  Wyjazd z dzieckiem. Wybór łóżeczka turystycznego
  90 Wyświetlenia Polubienia

  Wybierając się na urlop z dzieckiem nie możemy zapomnieć o zabraniu akcesoriów, które pomogą nam zorganizować pobyt na nowym miejscu. Wśród nich znajduje się łóżeczko turystyczne, które sprawi, że sen naszego malucha będzie zdrowy i niczym nie zmącony. Dzięki idealnie dobranemu łóżeczku nasza pociecha obudzi się radosna i wypoczęta, gotowa na powitanie nowych przygód. Jak jednak wybrać łóżeczko turystyczne dla dziecka? Na co zwrócić uwagę?

  Więcej
 • Wybór laktatora. Elektryczny czy ręczny?
  Wybór laktatora. Elektryczny czy ręczny?
  176 Wyświetlenia Polubienia

  Wiele młodych mam staje przed wyborem: kupić laktator ręczny czy elektryczny? Dużo zależy od tego, czy bardziej cenimy sobie czas i wygodę, czy też możemy przeznaczyć czas na ręczne odciąganie mleka.

  Więcej
 • Karmienie niemowląt. Piersią czy z butelki?
  Karmienie niemowląt. Piersią czy z butelki?
  176 Wyświetlenia Polubienia

  Nie od dzisiaj znamy pozytywne skutki karmienia niemowlaka piersią. Mleko naturalne nie tylko bowiem zawiera wiele produktów odżywczych, lecz również sam proces karmienia piersią tworzy między matką a dzieckiem niczym nie dającą się zastąpić więź emocjonalną.

  Więcej
 • Wózek 2w1 czy 3w1?
  Wózek 2w1 czy 3w1?
  843 Wyświetlenia Polubienia

  Nie od dziś wiadomo, że wózek dziecięcy stanowi główny punkt dziecięcej wyprawki.

  Więcej
 • Recenzja fotelika samochodowego Recaro Monza Nova 2 Seatfix
  Recenzja fotelika samochodowego Recaro Monza Nova 2 Seatfix
  1025 Wyświetlenia Polubienia

  Przedstawiamy Wam dzisiaj recenzję fotelika samochodowego Recaro Monza Nova 2 Seatfix - w zasadzie dwóch sztuk tego samego fotelika, użytkowanych przez zupełnie różnych wiekowo i gabarytowo chłopców - 6 oraz 8 latka :) Recenzję przygotowała dla Was zadowolona z zakupy mama, a jednocześnie nasza koleżanka z pracy, której synowie podróżują w fotelikach od półtora roku :)

  Więcej
 • Adapter ratujący dwa życia
  Adapter ratujący dwa życia
  782 Wyświetlenia Polubienia

  Właśnie dowiedziałaś się o tym, że jesteś w ciąży? Czy zastanowiłaś się choć chwilę nad tym, co możesz zrobić, aby zapewnić sobie i swojemu nienarodzonemu dziecku większe bezpieczeństwo w trakcie podróży? Samochód jest miejscem, w którym również możesz narazić swoje dziecko na niebezpieczeństwo. W przypadku nagłego hamowania lub kolizji, może dojść do uderzenia Twojego brzucha i tym samym dziecka. Używając adaptera do pasów bezpieczeństwa marki BeSafe, pas biodrowy znajduje się pod Twoim...

  Więcej
Showing 1 to 7 of 7 (1 Pages)