Ostatnie wpisy

 • Czy warto dawać dziecku smoczek?
  Czy warto dawać dziecku smoczek?
  67 Wyświetlenia Polubienia

  Odruch ssania przynosi niemowlakowi ukojenie oraz poczucie bezpieczeństwa. Dlatego też czasem maluchowi bardzo potrzebny jest smoczek. Natura wyposażyła dzieci w silny odruch ssania. Dzięki temu mogą przeżyć. Wiele matek ma jednak dylemat czy za każdym razem przystawiać dziecko do własnej piersi, czy też skorzystać z „pomocy” smoczka. Opinie na ten temat są różne. Warto zatem poznać obiektywny punkt widzenia.

  Więcej
 • Jak działają pasy poporodowe?
  Jak działają pasy poporodowe?
  130 Wyświetlenia Polubienia

  Powrót do formy po ciąży i porodzie najczęściej łączy się z problemami z nadwagą oraz nieestetycznymi rozstępami i bliznami. W przypadku porodów poprzez cesarskie cięcie kłopotem są często trudno gojące się rany. Z pomocą przychodzą pasy poporodowe. Wszystkiego, co warto o nich wiedzieć, dowiesz się z naszego wpisu.  

  Więcej
 • Wyjazd z dzieckiem. Wybór łóżeczka turystycznego
  Wyjazd z dzieckiem. Wybór łóżeczka turystycznego
  168 Wyświetlenia Polubienia

  Wybierając się na urlop z dzieckiem nie możemy zapomnieć o zabraniu akcesoriów, które pomogą nam zorganizować pobyt na nowym miejscu. Wśród nich znajduje się łóżeczko turystyczne, które sprawi, że sen naszego malucha będzie zdrowy i niczym nie zmącony. Dzięki idealnie dobranemu łóżeczku nasza pociecha obudzi się radosna i wypoczęta, gotowa na powitanie nowych przygód. Jak jednak wybrać łóżeczko turystyczne dla dziecka? Na co zwrócić uwagę?

  Więcej
 • Wybór laktatora. Elektryczny czy ręczny?
  Wybór laktatora. Elektryczny czy ręczny?
  258 Wyświetlenia Polubienia

  Wiele młodych mam staje przed wyborem: kupić laktator ręczny czy elektryczny? Dużo zależy od tego, czy bardziej cenimy sobie czas i wygodę, czy też możemy przeznaczyć czas na ręczne odciąganie mleka.

  Więcej
 • Karmienie niemowląt. Piersią czy z butelki?
  Karmienie niemowląt. Piersią czy z butelki?
  249 Wyświetlenia Polubienia

  Nie od dzisiaj znamy pozytywne skutki karmienia niemowlaka piersią. Mleko naturalne nie tylko bowiem zawiera wiele produktów odżywczych, lecz również sam proces karmienia piersią tworzy między matką a dzieckiem niczym nie dającą się zastąpić więź emocjonalną.

  Więcej
 • Wózek 2w1 czy 3w1?
  Wózek 2w1 czy 3w1?
  1244 Wyświetlenia Polubienia

  Nie od dziś wiadomo, że wózek dziecięcy stanowi główny punkt dziecięcej wyprawki.

  Więcej
 • Recenzja fotelika samochodowego Recaro Monza Nova 2 Seatfix
  Recenzja fotelika samochodowego Recaro Monza Nova 2 Seatfix
  1222 Wyświetlenia Polubienia

  Przedstawiamy Wam dzisiaj recenzję fotelika samochodowego Recaro Monza Nova 2 Seatfix - w zasadzie dwóch sztuk tego samego fotelika, użytkowanych przez zupełnie różnych wiekowo i gabarytowo chłopców - 6 oraz 8 latka :) Recenzję przygotowała dla Was zadowolona z zakupy mama, a jednocześnie nasza koleżanka z pracy, której synowie podróżują w fotelikach od półtora roku :)

  Więcej
 • Adapter ratujący dwa życia
  Adapter ratujący dwa życia
  893 Wyświetlenia Polubienia

  Właśnie dowiedziałaś się o tym, że jesteś w ciąży? Czy zastanowiłaś się choć chwilę nad tym, co możesz zrobić, aby zapewnić sobie i swojemu nienarodzonemu dziecku większe bezpieczeństwo w trakcie podróży? Samochód jest miejscem, w którym również możesz narazić swoje dziecko na niebezpieczeństwo. W przypadku nagłego hamowania lub kolizji, może dojść do uderzenia Twojego brzucha i tym samym dziecka. Używając adaptera do pasów bezpieczeństwa marki BeSafe, pas biodrowy znajduje się pod Twoim...

  Więcej
Showing 1 to 8 of 8 (1 Pages)