Metody dostawy

W naszym sklepie internetowym obowiązują następujące metody dostawy towarów do klienta:

 • Odbiór osobisty

  Zamawiasz wygodnie w domu lub gdziekolwiek jesteś. Powiadomimy Cię mailowo gdy skompletujemy Twoje zamówienie i będzie czekać gotowe do odbioru przy ladzie sklepowej. Pamiętaj zamówiony towar możesz odebrać w Centrum Handlowym Gwarek w sklepie Elhand-Baby przy ul. Zagórskiej 159 w Tarnowskich Górach.
 • Paczkomat Inpost

  Zamawiasz wygodnie w domu lub gdziekolwiek jesteś. Powiadomimy Cię mailowo gdy skompletujemy Twoje zamówienie i nadamy przesyłkę do wybranego przez Ciebie paczkomatu Inpost. O dotarciu przesyłki do paczkomatu zostaniesz poinformowany przez system Inpost. Uwaga przesyłki do paczkomatów Inpost mają ograniczone gabaryty oraz wagę - nie jesteśmy wysłać wszystkiego tą metodą. (Maksymalna waga przesyłki to 10 kg, maksymalne gabaryty to 41x38x64 cm)
 • List polecony priorytetowy

  Zamawiasz wygodnie w domu lub gdziekolwiek jesteś. Powiadomimy Cię mailowo gdy skompletujemy Twoje zamówienie i nadamy przesyłkę. Uwaga przesyłki "List polecony priorytetowy" mają ograniczone gabaryty oraz wagę - nie jesteśmy wysłać wszystkiego tą metodą. (Maksymalna waga przesyłki to 2 kg)
 • Pocztex Kurier48

  Zamawiasz wygodnie w domu lub gdziekolwiek jesteś. Powiadomimy Cię mailowo gdy skompletujemy Twoje zamówienie i nadamy przesyłkę.
 • Kurier

  Zamawiasz wygodnie w domu lub gdziekolwiek jesteś. Powiadomimy Cię mailowo gdy skompletujemy Twoje zamówienie i nadamy przesyłkę.

Koszty dostawy

Odbiór osobisty 0,00 zł
Paczkomat Inpost - przedpłata 16,00 zł
List polecony priorytetowy - przedpłata 8,00 zł
Pocztex Kurier48 - przedpłata 11,00 zł
Pocztex Kurier48 - pobranie 14,00 zł
Kurier - przedpłata 12,00 zł
Kurier - pobranie 16,00 zł


Darmowa wysyłka przy zakupach o wartości od 300 zł