DualFix i-Size Fotelik obrotowy 0-18 kg Storm Grey Britax Romer
  • DualFix i-Size Fotelik obrotowy 0-18 kg Storm Grey Britax Romer
  • DualFix i-Size Fotelik obrotowy 0-18 kg Storm Grey Britax Romer
  • DualFix i-Size Fotelik obrotowy 0-18 kg Storm Grey Britax Romer
  • DualFix i-Size Fotelik obrotowy 0-18 kg Storm Grey Britax Romer

Dostępny

DualFix i-Size Fotelik obrotowy 0-18 kg Storm Grey Britax Romer

Dzięki funkcji obrotu o 360 stopni rodzice mogą z łatwością zmienić pozycję ułożenia dziecka i ustawić fotelik tyłem lub przodem do kierunku jazdy.

1 449,00 zł
Brutto
Ilość

raty

4 lata, 200 tygodni, 1500 dni, 1 fotelik – ciągle wygodny

12 pozycji odchylenia w ustawieniu przodem bądź tyłem do kierunku jazdy, w tym ergonomiczna pozycja leżąca dla noworodków i powiększona przestrzeń na nogi dla większych maluchów oznacza wyjątkowy komfort przez pierwsze 1500 dni życia Twojego dziecka.

DUALFIX i-SIZE został wyposażony w wiele innowacyjnych funkcji bezpieczeństwa: na przykład system optymalnej ochrony przed uderzeniem bocznym SICT inside w postaci specjalnego, stalowego elementu wewnątrz fotelika, albo opatentowany system Pivot Link ISOFIX. 

Dzięki możliwości obrotu fotelika w bok w kierunku drzwi, umieszczanie i zapinanie dziecka w foteliku jest dziecinnie proste. 

Wkładka dla noworodka

Znajdująca się w komplecie wkładka dla niemowląt z absorbującymi energię poduszkami zmniejsza ilość wolnego miejsca i pozwala dziecku leżeć w płaskiej, wygodnej i ergonomicznej pozycji.

360 stopni obrotu

360 stopni obrotu pozwala na łatwe obracanie fotelika z pozycji tyłem do kierunku jazdy do pozycji przodem do kierunku jazdy i z powrotem bez konieczności wymontowywania fotelika z samochodu.

Regulowana rama antyrotacyjna

Rama antyrotacyjna nie tylko pomaga zapobiegać przesuwaniu fotelika podczas uderzenia, ale może być regulowana o całe 8 stopni.

Wzmocniona ochrona przed uderzeniem z boku

Zintegrowany system SICT inside zapewnia Twojemu dziecku wyjątkową ochronę w przypadku kolizji bocznej. Technologia SICT inside redukuje siły uderzenia poprzez zmniejszenie odległości między wnętrzem samochodu a fotelikiem i pochłonięcie energii, zanim ta dotrze do dziecka. 

Umieszczenie tyłem do kierunku jazdy

Podczas kolizji czołowej z fotelikiem skierowanym tyłem do kierunku jazdy siły uderzenia skupione są na tyle fotelika, podczas gdy pozostała energia rozprowadzana jest równomiernie w obszarach głowy, szyi i górnych partii ciała. Podczas używania fotelika zwróconego przodem do kierunku jazdy energia uderzenia rozprowadzana jest w różnych obszarach struktury fotelika i jego mocowania, co potencjalnie może sprawić, że więcej energii skupi się na ciele dziecka. 

Wiele pozycji nachylenia

Możesz łatwo regulować nachylenie tak, by Twoje dziecko mogło podróżować wygodnie i komfortowo.

Zagłówek typu V

Zagłówek w kształcie litery V został zaprojektowany tak, by mieć pod kontrolą ruchy głowy Twojego dziecka. Zapewnia optymalną ochronę na wypadek uderzenia bocznego jednocześnie dbając o wygodę podczas jazdy.

Miękkie, neoprenowe ochraniacze na klatkę piersiową

Pomagają zredukować ruchy dziecka w przypadku zderzenia i zapewniają większą wygodę dzięki pięciopunktowym pasom bezpieczeństwa.

5-punktowe pasy bezpieczeństwa

W przypadku kolizji pasy rozprowadzają siły zderzenia poprzez pięć oddzielnych miejsc: dwa nad ramionami, dwa przy biodrach oraz miejsce, w którym klamra spina pasy między nogami.

Noga podpierająca z regulacją wysokości

Noga podpierająca daje fotelikowi dodatkową stabilność dzięki oparciu o podłogę pojazdu. Pozwala to zminimalizować przechylanie i obroty oraz redukuje siłę skierowaną do przodu, jaka wywierana jest na dziecko w sytuacji wypadku, pomagając je chronić.

Szybko zdejmowane obicie

Obicie nadaje się do prania w pralce. Można łatwo je zdjąć bez usuwania pasów. Czystość i ład wrócą w mgnieniu oka i już możesz ruszać w dalszą drogę.

DUALFIX i-SIZE został przetestowany przez ADAC (ADAC Motorwelt 06/2018) otrzymując opinię “DOBRY” oraz ocenę 2.1.

  • Od urodzenia - 4 lat | 40 - 105 cm | 0 - 18 kg
  • Tyłem do kierunku jazdy od 40 do 105 cm
  • Przodem od 76-105 cm

ADAC 2018 iF Design Award 2018ÖAMTC 2018Kind + Jugend Consumer Award 2018 AustriaKind + Jugend Consumer Award 2018 FranceKind + Jugend Consumer Award 2018 PolandMother + Baby Award 2019Made for Mums 2019Award Stiftung Warentest 2018

2000032197
1 Przedmiot

Opis

Wysokość
48 cm
Szerokość
44 cm
Głębokość
74 cm
Waga
15 kg