• Obniżka

Oczekiwanie na dostawę

iZi Plus Fotelik samochodowy BeSafe

Jeszcze dłużej tyłem do kierunku jazdy! Tyłem do kierunku jazdy = 5 x bezpieczniej!

Fotelik przeszedł bardzo rygorystyczny TEST PLUS!

2 105,00 zł
1 685,00 zł Zniżka 420,00 zł
Brutto
Kolor
  • czarny cab 64
  • kość słoniowa 03
  • samochodowa harmonia 50
  • zachód słońca 07
  • Szary melange 02
Ilość

Cechy fotelika:

Montaż za pomocą pasów / wyłącznie tyłem do kierunku jazdy
Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa
Oparcie odchylane
Zagłówek regulowany

Waga: 0-25 kg
Wiek: Od ok. 6 miesięcy - 5 lat
Grupa: 0+, 1 i 2
Kierunek mocowania: tyłem do kierunku jazdy 0-25 kg
Homologacja: ECE R4404
Instalacja: pas 3-punktowy

Większy znaczy dłużej tyłem
Wiele rodziców zaczyna przewozić swoje dzieci przodem do kierunku jazdy o wiele za szybko. Dzięki fotelikowi samochodowemu iZi Plus dziecko może dłużej siedzieć tyłem do kierunku jazdy. Fotelik spełnia normy ECE R44 04 i chroni dziecko, które siedzi tyłem do kierunku jazdy w przedziale wagowym 0-25kg lub mające ok. 6 miesięcy do 5 lat.

Większy znaczy również lepszy
iZi Plus zapewnia większe bezpieczeństwo, lepszą pozycję siedzącą/półleżącą i więcej miejsca dla Twojego dorastającego dziecka. Zapewniając najlepszą pozycję półleżącą na rynku, fotelik iZi Plus jest również odpowiedni dla tych mniejszych maluszków. Kąt nachylenia może być ustawiony w aż trzech pozycjach. Różnica między najniższą, a najwyższą pozycją nachylenia wynosi ok. 10 stopni.

Większy znaczy ponadto mocniejszy
Rama antyrotacyjna pozwala na prostszą instalację i lepsze wzmocnienie fotelika samochodowego. Podpierająca stopa bezpieczeństwa i projekt fotelika samochodowego zostały ulepszone. Ponadto fotelik posiada wspaniały system SIP – ochrona przed bocznym uderzeniemi, który chroni głowę i brzuch Twojego malca. Mocniejszy fotelik, to lepsze wyniki w testach kolizyjnych.

iZi Plus przeszedł Plus test! Test Plus ma tak wysokie wymagania, że foteliki samochodowe mocowane przodem do kierunku jazdy nie mają szans ich spełnić.

Dlaczego warto wybrać fotelik samochodowy mocowany za pomocą pasów bezpieczeństwa?
Ważnym jest, aby dziecko podróżowało tyłem do kierunku jazdy tak długo jak to jest możliwe. Złącza ISOfix są wskazane dla fotelików z przedziału wagowego 0-18kg. Fotelik samochodowy BeSafe iZi Plus jest mocowany za pomocą pasów bezpieczeństwa i dzięki temu jest przeznaczony dla dzieci do 25kg.

Dodatkowe atuty:

Przednia rama antyrotacyjna zapewnia bardzo ciasną instalację fotelika samochodowego; montowany również za pomocą pasów klamrowych
Istnieje możliwość podwyższenia podpórki pod nogi po przesunięciu przedniej ramy antyrotacyjnej
Foteliki samochodowe montowane tyłem do kierunku jazdy zapewniają wyższy poziom bezpieczeństwa. Fotelik skierowany tyłem do kierunku jazdy jest aż 5 razy bezpieczniejszy od fotelika skierowanego przodem do kierunku jazdy!
Wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki systemowi SIP – ochrona przed bocznymi uderzeniami (dodatkowa ochrona głowy, brzucha i ud)
Fotelik, który posłuży Ci przez wiele lat, od 6 miesiąca do 5 lat/25kg
Łatwe ustawienie zagłówka i wbudowanych pasów bezpieczeństwa
Łatwość posadzenia dziecka w foteliku - magnesy trzymają pasy bezpieczeństwa tak, aby nie przeszkadzały we włożeniu oraz wyjęciu dziecka.

BS532007

Opis

Wysokość
96
Szerokość
70
Głębokość
46
Waga
12,15

Specyficzne kody

ean13
7043485320075