• Obniżka
e-Safety Poduszka Ostrzegająca o pozostawieniu dziecka w foteliku Maxi Cosi
 • e-Safety Poduszka Ostrzegająca o pozostawieniu dziecka w foteliku Maxi Cosi
 • e-Safety Poduszka Ostrzegająca o pozostawieniu dziecka w foteliku Maxi Cosi
 • e-Safety Poduszka Ostrzegająca o pozostawieniu dziecka w foteliku Maxi Cosi

Dostępny

e-Safety Poduszka Ostrzegająca o pozostawieniu dziecka w foteliku Maxi Cosi

System Maxi-Cosi e-Safety, ze specjalną poduszką wykrywa obecność dziecka w foteliku i wysyła ostrzeżenie alarmowe na Twój telefon, jeżeli odejdziesz dalej niż 20 metrów.

49,98 zł
39,98 zł Zniżka 20%
Brutto
Ilość

raty

ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA

 • Pasuje do każdego fotelika samochodowego Maxi-Cosi z wewnętrzną uprzężą, dla dzieci w przedziale do 105 cm
 • Wystarczy włożyć do fotelika samochodowego, by zapewnić funkcję detekcji dziecka
 • W aplikacji e-Safety można zapisać maksymalnie cztery poduszki smart e-Safety
 • Zdejmowana tapicerka
 • Tapicerka nadaje się do prania w pralce

WYGODA

Wyściełana poduszka zapewnia dodatkowy komfort.

BEZPIECZEŃSTWO

 • Czujniki nacisku wykrywają obecność dziecka, umożliwiając wysyłanie powiadomień na telefon.
 • Powiadomienie ostrzegawcze jest wysyłane z aplikacji e-Safety, kiedy znajdziesz się za daleko od fotelika, w którym jest dziecko.
 • W razie potrzeby lokalizacja GPS fotelika z dzieckiem jest wysyłana do wskazanych osób kontaktowych.

CECHY OGÓLNE

Wodoodporny i pyłoszczelny czujnik wytrzymuje zalanie, ochlapanie, a nawet porządne zanurzenie.

Opis produktu

Nie chcesz, żeby przytrafiło się to Tobie, ale niestety co roku zdarza się to rodzicom, takim jak Ty. Nieumyślne zostawienie dziecka w samochodzie może skończyć się najgorszym. Na szczęście można temu łatwo zapobiec dzięki poduszce smart Maxi-Cosi e-Safety.

Montowanie

Nasz system Maxi-Cosi e-Safety, ze specjalną poduszką ostrzegającą o pozostawieniu dziecka w samochodzie, jest idealnym rozwiązaniem do fotelików dla niemowląt, małych dzieci, a także większych maluchów. Wykrywa obecność dziecka w foteliku i wysyła ostrzeżenie alarmowe na Twój telefon, jeżeli odejdziesz dalej niż 20 metrów.

Dowiedz się, jak uczynić Twój samochód bardziej smart dzięki rozwiązaniu e-Safety:

1. Fotelik samochodowy smart

Aby zainstalować system e-Safety, wystarczy ułożyć poduszkę smart w foteliku samochodowym. Przy pierwszym użyciu należy też upewnić się, że system e-Safety prawidłowo wykrywa obecność dziecka. Jeśli masz fotelik samochodowy z wykładką i poduszka e-Safety znajduje się pod nią, może to wpływać na dokładność czujników. Dlatego należy zawsze umieszczać poduszkę smart na wykładce, by zapewnić prawidłowe wykrywanie dziecka.

2. System połączony z telefonem

Pobierz odpowiednią aplikację Maxi-Cosi e-Safety na swój smartfon. Aplikacja jest dostępna w wielu językach na urządzenia z systemami iOS i Android.

Czy wiesz, że w aplikacji możesz zarejestrować do czterech poduszek smart Maxi-Cosi e-Safety? Dzięki temu system e-Safety może być używany przez całą rodzinę.

3. Powiadomienia alarmowe

Zdarzyło Ci się nieumyślnie zostawić dziecko w samochodzie bez opieki? System e-Safety pomoże temu zapobiec. Kiedy, mając przy sobie telefon, odejdziesz dalej niż 20 metrów, aplikacja wyśle Ci powiadomienie alarmowe. Dzięki temu możesz natychmiast zareagować. Maxi-Cosi zaleca, aby rodzice przetestowali tę funkcję, żeby sprawdzić, czy e-Safety rzeczywiście prawidłowo wysyła ostrzeżenie.

4. Wysyłanie lokalizacji GPS

Jeśli nie będzie reakcji na ten alert w ciągu minuty, dokładna lokalizacja GPS dziecka zostanie wysyłana do maksymalnie dwóch wskazanych osób kontaktowych. Rodzice mogą dodać te osoby w aplikacji e-Safety, tak aby było wiadomo, kto otrzyma powiadomienie.

Bezpieczeństwo

W Maxi-Cosi rozumiemy, że rodzicielstwo bywa przytłaczające, zwłaszcza dla młodych rodziców. Nieumyślne zostawienie dziecka w samochodzie bez opieki może zdarzyć się każdemu. Chcemy wyjść poza standardowe zabezpieczenia przed obrażeniami w trakcie kolizji i zaoferować rodzicom pomoc na co dzień, by nie dopuścić do najgorszego.

Nasze poduszki smart e-Safety zostały zaprojektowane i przetestowane, by zapobiegać nieumyślnemu pozostawieniu dziecka w samochodzie. Nasz system proaktywnie zapobiega ludzkim błędom, zapewniając dzieciom bezpieczeństwo, a rodzicom — spokój ducha. Ale uwaga! Ten system nie zwalnia rodziców z obowiązku pilnowania dzieci.

Spraw, by Twój fotelik samochodowy był smart

System Maxi-Cosi e-Safety zmienia fotelik samochodowy w rozwiązanie smart dbające o bezpieczeństwo Twojego dziecka. Poduszka smart przypomina o dziecku zapiętym w foteliku i pomaga Ci, kiedy wybieracie się gdzieś samochodem. Poduszka prawidłowo wykrywa dziecko ważące nie mniej niż 2,5 kg i może być używana aż do szóstych urodzin. Gdy dziecko zostanie pozostawione w samochodzie bez opieki, otrzymasz powiadomienie alarmowe na telefon. A jeśli nie zareagujesz… Lokalizacja dziecka zostanie wysyłana do wyznaczonej osoby, by ona mogła zareagować.

Zdejmowana tapicerka

Nasza poduszka smart e-Safety może być używana codziennie przez wiele lat. Może się więc zabrudzić i warto ją czasami odświeżyć. Na szczęście poduszkę można łatwo uprać w pralce. Wystarczy zdjąć tapicerkę, a przed włożeniem do pralki, nie zapomnieć wyjąć czujnika!

Wymiary: 24x24x15 cm, waga 0,132 kg

8494057111
1 Przedmiot