Karuzela Rośnij z muzyką - Zabawa na łące Tiny Love
 • Karuzela Rośnij z muzyką - Zabawa na łące Tiny Love
 • Karuzela Rośnij z muzyką - Zabawa na łące Tiny Love
 • Karuzela Rośnij z muzyką - Zabawa na łące Tiny Love
 • Karuzela Rośnij z muzyką - Zabawa na łące Tiny Love
 • Karuzela Rośnij z muzyką - Zabawa na łące Tiny Love
 • Karuzela Rośnij z muzyką - Zabawa na łące Tiny Love
 • Karuzela Rośnij z muzyką - Zabawa na łące Tiny Love

dostępny

Karuzela Rośnij z muzyką - Zabawa na łące Tiny Love

Każde dziecko potrzebuje rutynowego stanu przejściowego pomiędzy czasem zabawy i momentem odpoczynku. Karuzela dzięki kombinacji muzyki i ruchu, pobudzi zmysły Twojego bawiącego się maluszka, a także umożliwi mu stopniowe przygotowanie się do snu, gdy jest ono śpiące.

239,00 zł
Brutto
Ilość

raty

Karuzela Rośnij z Muzyką - Zabawa na łące to wyjątkowa zabawka rozwojowa, która ukoi każdego brzdąca oraz przyciągnie jego uwagę wyjątkową kombinacją muzyki.

Unikalny system poruszania się karuzeli 4D (zabawki skierowane są zawsze w stronę dziecka) oraz obserwacja uroczych zawieszek "tańczących" do aż 18 różnych melodii rozwijają koordynację wzrokową oraz zmysły Twojego maluszka.

Zabawka "rośnie" wraz z Twoim dzieckiem - można ją zamienić w przenośną pozytywkę.

Karuzela Rośnij z muzyką - Zabawa na łące Tiny Love

1. 6 różnych kategorii muzyki - aż 18 różnych melodii
2. Unikalny przycisk "shuffle" - umożliwia losowe odtwarzanie muzyki
3. Unikalny, opatentowany ruch karuzeli 4D
4. Do 40 minut ciągłej, niepowtarzającej się muzyki
5. Regulacja głośności
6. 2 wysokiej jakości głośniki
7. Przycisk aktywacji muzyki dla dziecka
8. Przenośna pozytywka.

Wskazówki rozwojowe:

Skomplikowany ruch zwierzątek zamocowanych na karuzeli sprawia, że dziecko skupia swoją uwagę na jednym przedmiocie, rozwijając w ten sposób zdolność koncentracji.

0-3 miesiące:

 • Włącz swojemu nowo narodzonemu maleństwu opcję szumu. Badania wykazały, że takie dźwięki rozluźniają noworodki, ponieważ przypominają im dźwięki, które słyszeli podczas pobytu w łonie mamy.


5+ miesięcy:

 • Kiedy czas na karuzelę już się skończy, zdemontuj ramię karuzeli pozostawiając pozytywkę przymocowaną do łóżeczka. Już niedługo Twoje dziecko nauczy się jak samodzielnie aktywować pozytywkę rozpoczynając w ten sposób naukę działania procesu przyczynowo-skutkowego.


12+ miesięcy:

 • Jak tylko Twój brzdąc zacznie chodzić, będzie mógł cieszyć się noszeniem pozytywki i słuchaniem swoich ulubionych dźwięków z wielu dostępnych melodii.Poniżej znajdziesz kluczowe elementy rozwoju, które Twoje dziecko może rozwijać za pomocą tej karuzeli:

Kojarzenie:

 • Urocze postacie z kolekcji Zabawa na łące pojawiają się i znikają nad główką Twojego dziecka. Ten ruch stwarza swego rodzaju grę w "a ku-ku", która pozwala dziecku zrozumieć ideę trwałości obiektu (jeżeli coś znika, nie oznacza, że już tego nie będzie). Gdy Twoje dziecko rośnie i zaczyna samodzielnie naciskać przyciski na pozytywce czego efektem jest włączanie muzyki lub światełek, rozpoczyna w ten sposób rozumieć związek przyczynowo-skutkowy.


Język i komunikowanie się:

 • Podczas, gdy dziecko leży w swoim łóżeczku gruchając na widok kolorowych postaci, uśmiechając się do nich i ćwicząc swoją mowę, doskonali jednocześnie komunikację i umiejętności językowe.


Zmysły:

 • Duże oczy uśmiechniętych postaci oraz powolny ruch spirali wraz z włączoną relaksującą muzyką stymuluje zmysły dziecka - jego wzrok i słuch.


Rozwój emocjonalny i społeczny:

 • Relaksująca muzyka oraz stały ruch karuzeli tworzą atmosferę, która uspokaja dziecko i pozwala mu spokojnie zasnąć.


Karuzela - Rośnij z muzyką - Zabawa na łące pozwala rodzicom na regulowanie poziomu stymulacji. Włącz jednocześnie karuzelę, światełko i muzykę lub każdą z funkcji osobno. Górną część karuzeli można odczepić od panelu i używać produktu jako pozytywki.


Jak używać?

 • Gdy dziecko jeszcze nie podnosi się ani nie siada cieszcie się klasyczną pozytywką z różnymi melodiami.
 • Gdy dziecko potrafi już siedzieć zdemontuj ramię karuzeli i oddziel pozytywkę pozostawiając ją przymocowaną do łóżeczka.
 • Jeśli dziecko już chodzi, pozwól dziecku cieszyć się noszeniem pozytywki przy sobie.


Czy wiesz, że?
Dzieci uwielbiają proste, geometryczne wzory. Pełna kontrastujących kolorów karuzela pomoże przyciągnąć uwagę Twojego dziecka i umożliwi mu skupienie się.

TL1304806830R
3 Przedmioty

Opis

Wysokość
59
Szerokość
41
Głębokość
56
Waga
1,056