Trendline Night&Day Silikonowy smoczek uspokajający 0-6 NUK
  • Trendline Night&Day Silikonowy smoczek uspokajający 0-6 NUK

dostępny

Trendline Night&Day Silikonowy smoczek uspokajający 0-6 NUK

Anatomiczny kształt smoczka jest korzystny dla rozwoju szczęki. Smoczek posiada guzik świecący w ciemności. Silikonowa gumka. Anatomicznie ukształtowana tarcza smoczka wykonana została z wysokiej jakości tworzywa.

24,99 zł
Brutto
Płeć
Ilość

raty

  • Smoczek uspokajający NUK Trendline Night & Day ma anatomiczny kształt, który jest korzystny dla rozwoju szczęki dziecka oraz anatomiczną tarczkę wykonaną z wysokiej jakości tworzywa, która występuje w różnych kolorach i wzorach.
  • Wszystkie smoczki marki NUK mają system odpowietrzania NUK Air System, który sprawia, że powietrze wydostaje się na zewnątrz smoczka, a smoczek pozostaje miękki i nie zaciska się, co pomaga zapobiegać zniekształceniom szczęki.
  • Dodatkowo smoczki Trendline posiadają płaski guzik na tarczce, co zapobiega odgnieceniom buzi, gdy dziecko śpi na brzuszku.
  • Gumka jest wykonana z silikonu - tworzywa, które nie zawiera żadnych szkodliwych substancji i ma przyjemną, gładką powierzchnię. Materiał jest bardzo miękki, szczególnie odporny na wysokie temperatury i neutralny w smaku.
  • Smoczki Night & Day mają guziczki świecące w ciemności - to znaczy wykonane ze specjalnego tworzywa, które absorbuje światło dzienne lub sztuczne i gdy znajdzie się w ciemności, później przez jakiś czas to światło emituje („oddaje”). Dzięki temu bez problemu znajdziesz smoczek, gdy wypadnie dziecku w nocy. (Uwaga! Smoczek po "naładowaniu" świeci przez ok. godzinę.)
730.043
3 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
4008600282914