• Obniżka
Książka z wierszykami 6-36m Fisher Price
  • Książka z wierszykami 6-36m Fisher Price
  • Książka z wierszykami 6-36m Fisher Price
  • Książka z wierszykami 6-36m Fisher Price

Oczekiwanie na dostawę

Książka z wierszykami 6-36m Fisher Price

Zaproś swoje dziecko do świata zabawy i nauki, dając mu muzyczną "Książkę z wierszykami" z serii Ucz się i śmiej od Fisher Price.

99,00 zł
89,10 zł Zniżka 10%
Brutto
Ilość

raty

Obracając strony, dziecko aktywuje odtwarzanie znanych i lubianych rymowanek-wierszyków takich jak „Ciasto zjem” i „Raz, dwa, buty ktoś ma”, którym towarzyszą kolorowe ilustracje przedstawiające Szczeniaczka Uczniaczka oraz Siostrzyczkę Szczeniaczka Uczniaczka! Gdy wraz z maluchem poruszacie się w rytm muzyki, dziecko poznaje pierwsze liczby i słowa, literki, kształty, ale nie nie tylko to... Bowiem dzięki wygodnemu uchwytowi do przenoszenia zarówno Ty i Twój maluszek możecie zabrać Książkę rymowanek wszędzie ze sobą! Zabawa, która przeradza się we wczesną naukę cyfry i literki: Naciskając podświetlane przyciski ABC i 123, maluch poznaje litery oraz cyfry pasujące do danej strony. Twoje dziecko pokocha czytanie! Kolory i kształty po naciśnięciu podświetlanego przycisku, kształty i kolory usłyszy wypowiedzi, które ułatwią naukę rozmaitych przedstawionych w książce kolorów oraz kształtów.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 miesiąca życia.

UWAGA! Książeczka występuje w dwóch wersjach kolorystycznych - niebieskiej i fioletowej - zastrzegamy sobie prawo wysyłki losowej wg dostępności.

FRC70

Opis

Wysokość
28
Szerokość
23
Głębokość
5
Waga
0,20